banner_post.jpg32. Kongres LNE, międzynarodowe targi kosmetologiczne i 20. urodziny Wydawnictwa LNE w Polsce to zapowiedź wielkiego święta branży beauty, które odbędzie się już 14-15 listopada 2015 roku w EXPO Kraków! 

32. Kongres LNE – dlaczego warto tu być?

 
Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE zyskały wśród profesjonalistów z branży beauty miano imprezy kultowej. Każda edycja naszego wydarzenia to dwa dni spotkań z największymi autorytetami medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, holistyki, masażu, makijażu, podologii i biznesu, a także możliwość poznania nowości najlepszych firm kosmetyki profesjonalnej!

- Od 20 lat staramy się niezmiennie inspirować profesjonalistów, być miejscem spotkań biznesowych, a także integrować i edukować branżę na najwyższym poziomie. W tym roku wydawnictwo LNE w Polsce obchodzi 20. urodziny. Chcemy Was zaprosić do wspólnego świętowania już 14 i 15 listopada w EXPO Kraków, gdzie odbywać się będzie 32. Kongres i Targi LNE. - mówią Organizatorzy.

banner_post.jpg

32. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE & spa

 

LNE NA USTACH WSZYSTKICH!

Kongres LNE to prawdziwe święto kosmetyki profesjonalnej i jedyna impreza w branży beauty o prawdziwie międzynarodowym charakterze! W tym roku okazja jest wyjątkowa – organizator imprezy, magazyn kosmetyki profesjonalnej LNE świętuje 20. urodziny! Z tej okazji pierwszych 1500 osób, które kupią kongresowy karnet w przedsprzedaży internetowej otrzyma od nas wyjątkowy prezent – modną pomadkę marki KRYOLAN w charakterystycznym dla LNE odcieniu różu!

 

SPOTKAJ MIĘDZYNARODOWYCH EKSPERTÓW

Wśród gości 32. Kongresu znaleźli się wybitni eksperci z całego świata! Po raz pierwszy Polskę odwiedzą międzynarodowe gwiazdy makijażu: awangardowy Beni Durrer (Niemcy), niezwykle ceniona wśród profesjonalistów Elisa Calcinari (Włochy) oraz międzynarodowy trener marki Kryolan Emilie Guillermin (Belgia). Na kongresowej scenie zadebiutuje również pochodzący z Peru masażysta Hector Villafuerte.

Niezwykle cieszymy się z jednego ze specjalnych wykładów, który poprowadzi osobista stylistka OSA – Monika Jurczyk. W listopadzie po raz pierwszy na kongresowej scenie wystąpią: dr Marek Wasiluk, dr Anna Żmijewska, Magdalena Machlarz, Carlos Gonzales (Hiszpania) i Grzegorz Herbinger (Wielka Brytania) 32. Kongres LNE swoja obecnością po raz kolejny zaszczycą: dr Artur Markowski, dr Zbigniew Leśniowski, dr Paweł Piątkowski, dr n. med. Krzysztof Krupka, Magdalena Rogóż, Marta Mieloszyk-Pawelec, Beata Bojda, Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska, Magdalena Hafezi-Chojecka, Andrzej Piotrowski i wielu innych, cenionych specjalistów z branży beauty. Niespodzianką dla wszystkich Uczestników imprezy będzie ogólnodostępna sesja specjalna: MAKIJAŻ PREMANENTNY.

 

Wśród najciekawszych tematów 32. Kongresu LNE znajdą się:

• Zdrowie a poczucie własnej wartości

• Rola nietolerancji pokarmowych a problemy skory

• Starzenie zapalne jako proces wiążący zachodni styl życia z procesami starzenia

• Inflammaging w praktyce kosmetologa — diagnostyka, profilaktyka, rozwiązania

• Gdzie krem ma kres? Zaawansowane procedury estetyczne w gabinecie kosmetologicznym, wyzwania i pułapki

• Medycyna estetyczna bez tajemnic: dwa komponenty starzenia się skory

• Golden girls – makijaż kobiety dojrzałej

• Kwiatowe inspiracje – trendy na wiosnę 2016

• Nowe koncepcje w makijażu. Teoria w zderzeniu z praktyką

• Airbrush – makijaż w jakości HD

• Nowe technologie w gabinecie. Jak wybierać? W co inwestować?

• Brak energii jako problem cywilizacyjny, Diagnoza i terapia

• Nowe spojrzenie na przebarwienia — skuteczne terapie

• Osobisty styl – przewaga w biznesie

 

A teraz uwaga: pierwsze 1500 osób, które kupią karnet na 32. Kongres LNE otrzyma od nas modną szminkę marki Kryolan o wartości 63 zł.


Po więcej inromacji zapraszamy na: www.lne.pl