lne.pngW dniach 5–6 listopada w EXPO Kraków odbędzie się 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Podczas kongresowego weekendu ponownie będzie można wziąć udział w inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach!

34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE

 
Organizatorem wydarzenia jest wydawca magazynu LNE, który od ponad 20 lat edukuje i inspiruje profesjonalistów branży beauty. Kultowy już Kongres i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku, za każdym razem gromadząc blisko 7000 odwiedzających, ponad 200 wystawców kosmetyki profesjonalnej oraz 70 wykładowców z Polski i całego świata.

 

Praktyczny podział na sesje edukacyjne pozwala wybrać tematykę najbardziej interesującą dla każdego uczestnika. Wśród tematów jesiennej edycji znajdą się m.in. panel ekspercki Global anti-aging, blok tematyczny z zakresu medical beauty, inspirujący power speech Olgi Kozierowskiej oraz praktyczne tematy biznesowe. Tradycyjnie też odbędzie się sesja make-up, której gościem specjalnym będzie charyzmatyczna makijażystka Einat Dan z Izraela, a także sesje: podologiczna i makijażu permanentnego oraz cieszące się ogromną popularnością warsztaty masterclass.

Odwiedzający targi kosmetologiczne będą mogli zobaczyć i przetestować propozycje ponad 200 wystawców. Przestronne 2 hale targowe, promocyjna oferta najlepszych marek kosmetycznych to gwarancja zakupowego szaleństwa! Przy tej edycji Kongresu i Targów LNE wprowadziliśmy kilka nowości, które z pewnością zainteresują profesjonalistów z branży beauty, m.in. otwartą scenę pokazów manicure’u czy indywidualne konsultacje z ekspertami.

Podobnie jak podczas ubiegłej edycji imprezy, Redakcja LNE wybierze innowacyjne produkty branży beauty – Innowacje LNE, które po raz pierwszy uczestnicy imprezy będą mogli wypróbować w specjalnej strefie testów. Będzie inspirująco! 

 

Szczegółowy program Kongresu i Targów LNE sprawdzicie na www.lne.pl/agenda-2
Promocyjne ceny biletów i karnetów tylko do 31 października: www.kongres.lne.pl/shop

 
Co jeszcze musicie wiedzieć wybierając się na 34. Kongres i Targi LNE?

Wszystkie praktyczne informacje znajdziecie w jednym miejscu, online!

 

Do zobaczenia w EXPO Kraków!