Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków powstało z myślą o organizatorach wszelkiego rodzaju eventów. Najważniejszą zaletą naszego obiektu jest wielofunkcyjność. Duża (13 tys. m²) i niczym nieograniczona przestrzeń z powodzeniem pełni zarówno funkcję obiektu targowego, centrum konferencyjnego, jak i sal balowych.

Najważniejszy jest fakt, że większa z hal to aż 5 tysięcy m² nieograniczonej przestrzeni, co czyni ją największą tego typu przykrytą powierzchnią w mieście. są Hale (o łącznej powierzchni 9 tys. m²) nie ograniczone ścianami działowymi ani słupami. Ich konstrukcja opiera się na specjalnie wzmocnionych drewnianych wiązarach i dźwigarach, które umożliwiają ich maksymalne wykorzystanie. 

Główne zalety EXPO Kraków to wielofunkcyjność oraz łatwość przygotowania i organizacji różnego rodzaju imprez. W zależności od Państwa oczekiwań służymy doświadczeniem i wsparciem na każdym etapie realizacji wydarzenia. Oferujemy pełną logistyczną i merytoryczną pomoc w przygotowaniu i realizacji organizowanych przez Państwa eventów.

Od lat współpracujemy z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się techniczną obsługą eventów na światowym poziomie, które wspierają nas przy największych realizacjach.

Różnorodne wydarzenia, które już przez pierwsze miesiące działalności obiektu odbyły się w EXPO Kraków, stanowią realne odzwierciedlenie szerokiego wachlarza możliwości naszego obiektu.

bankiet3.jpgCieszymy się, że nasze zaangażowanie, pasja i profesjonalizm codziennie mają okazję spotykać się z kolejnymi wyzwaniami. Jesteśmy pewni, że będą Państwo usatysfakcjonowani poziomem realizacji wydarzeń, takich jak firmowe bankiety, uroczyste gale i bale.