dent.jpgZapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, mającej na celu wsparcie domów dziecka, rodzinnych domów dziecka oraz świetlic środowiskowych z województwa małopolskiego. Dentopomoc 2015 zostanie zorganizowana tradycyjnie podczas Targów Krakdent 2015. >>

Dentopomoc

Z okazji 23. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent® organizowanych przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, mającej na celu wsparcie domów dziecka, rodzinnych domów dziecka oraz świetlic środowiskowych z województwa małopolskiego.

Celem akcji Dentopomoc jest zapewnienie dzieciom i młodzieży właściwej opieki stomatologicznej poprzez przekazanie im jak największej liczby szczoteczek, past do zębów, kubeczków, podstawowych środków higienicznych, maskotek, czy zorganizowanie wizyt stomatologicznych z prelekcjami i darmowymi przeglądami stanu uzębienia. Produkty własne lub specjalnie w tym celu zakupione będzie można złożyć podczas targów Krakdent®. 

Zebrane dary zostaną przekazane domom dziecka i rodzinom zastępczym, a sama akcja wraz z jej uczestnikami nagłośniona w mediach.

 

Więcej informacji na: www.krakdent.pl