EXPO_Krakow_-_MP_Power_Award_2.JPGEXPO Kraków zostało uznane najlepszym polskim wielofunkcyjnym obiektem! 18 marca w Warszawie nadano nam tytuł MULTI VENUE 2015. Co zdecydowało o naszym sukcesie? Poznajcie 3 kluczowe powody!

EXPO Krakówo obiektem roku 2015! 

MP Power Venue to konkurs ofert na najlepszą infrastrukturę eventową, a jego laureaci szczycą się szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów. Co sprawiło, że to właśnie nasz obiekt - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków - zdobył w tym roku główną nagrodę?

 

* po pierwsze - wielofunkcyjność

 

EXPO Kraków to klasyczne multi venue, czyli obiekt do zadań specjalnych, w pełni adaptowalny i dający możliwość łączenia organizacji różnych form spotkań w jednej lokalizacji. W tym samym terminie można zorganizować tu równolegle targi, konferencję, pokaz mody, bankiet, koncert, a nawet pokazy sportów ekstremalnych. Jury doceniło wszechstronne możliwości organizacyjne, atrakcyjność i wielofunkcyjność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne i techniczne oraz otwartość i elastyczność naszego zespołu, czyli cechy najbardziej doceniane przez organizatorów różnego rodzaju eventów. 

- dowiedz się więcej: expo.krakow.pl/expo-krakow/o-expo-krakow

 

* po drugie - doświadczenie

 

Tworząc EXPO Kraków firma Targi w Krakowie – wyłączny właściciel i operator obiektu –  postawiła na jego multifunkcjonalność, a także łatwość przygotowania oraz organizacji zróżnicowanych imprez. Dwudziestoletnia działalność biznesowa i doskonała znajomość potrzeb branży MICE pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających organizatorów z międzynarodowego grona klientów.

- dowiedz się więcej: expo.krakow.pl/expo-krakow/operator-obiektu

 

* po trzecie - otwartość

 

Dysponując nowoczesnym obiektem, który zmienia się przy realizacji kolejnych projektów niczym kameleon, nasze miasto nie ma sobie równych. Kraków łączy w niepowtarzalny sposób wszystkie elementy najważniejsze dla organizatorów różnorodnych spotkań: ciekawą kulturę, tradycję i nowoczesność, centralne położenie w Europie, rozbudowaną sieć połączeń komunikacyjnych i dużą bazę hotelową.

To dlatego EXPO Kraków w tym roku może gościć największe wydarzenia – od międzynarodowych kongresów, przez festiwale rozrywkowe i biznesowe targi gromadzące do kilkudziesięciu tysięcy uczestników. 

- sprawdź, czego nie możesz przegapić: expo.krakow.pl/kalendarz