monopoly.jpgKraków jako jedno z nielicznych miast na świecie może pochwalić się własną edycją gry Monopoly! Premiera MONOPOLY KRAKÓW odbyła się 7 listopada 2015 roku, a na planszy znalazły się najpopularniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w naszym mieście. Wśród nich nie mogło zabraknąć także EXPO Kraków!

Monopoly to jedna z najbardziej kultowych planszówek świata.

Kraków jako jedno z nielicznych miast na świecie może pochwalić się własną edycją gry! Premiera MONOPOLY KRAKÓW odbyła się 7 listopada 2015 roku Na planszy znalazły się najpopularniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w Krakowie. Wśród nich nie mogło zabraknąć także EXPO Kraków, które - choć na mapie Krakowa jest od niedawna – już stało się jednym z najważniejszych ośrodków targowo-kongresowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od 1935 roku, czyli od wydania pierwszej edycji Monopoly, na całym świecie sprzedano ponad 250 mln egzemplarzy tej gry. Właśnie z okazji urodzin Monopoly jej wydawcy zdecydowali, że na jubileusz 80-lecia Kraków otrzyma własną, miejską edycję planszówki.

Jakie pytania ukrywają się pod kartami "Kasa społeczna" w grze? Jedno z nich dotyczy Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Bez obaw – podobnie jak w rzeczywistości wizyta w EXPO Kraków przynosi same korzyści! Jeśli zorganizujesz udany event w EXPO Kraków, to do twojego budżetu trafi… cóż, zagrajcie w Monopoly Kraków i przekonajcie się sami! :)