bankiet-PMI_3.jpgNoworoczne zabawy i bale karnawałowe już na stałe zagościły w kalendarzu EXPO Kraków. Cieszymy się, że nasz obiekt pokochali również organizatorzy dużych firmowych bankietów. Przełom roku znów był dla nas intensywny za sprawą różnorodnych realizacji. 

bale, zabawy, bankiety w EXPO Kraków

 

Kreatywność organizatorów firmowych imprez nie ma końca. I w tym roku mieliśmy okazję przekonać sie o tym podczas szalonych karnawałowych zabaw. Kilka z nich odbyło się właśnie przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wielofunkcyjność Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków i duża (13 tys. m²) niczym nieograniczona przestrzeń nowoczesnych hal z powodzeniem spełniła funkcję sal balowych. Podczas zamkniętych imprez odbywały się pokazy taneczne, akrobatyczne, barmańskie, a goście do rana bawili się przy muzyce na żywo. Profesjonalnie zrealizowane koncerty zachwycały każdą grupę gości.

 

bankiet-PMI_4.jpg


Większa z hal EXPO Kraków - Wisła - to aż 5 tysięcy m² nieograniczonej przestrzeni, co czyni ją największą tego typu przykrytą powierzchnią w południowej Polsce. To w niej najczęściej bawili się uczestnicy zorganizowanych zabaw karnawałowych. Obydwie hale (o łącznej powierzchni 9 tys. m²) nie są ograniczone ścianami działowymi ani słupami. Ich konstrukcja opiera się na specjalnie wzmocnionych drewnianych wiązarach i dźwigarach, które umożliwiają ich maksymalne wykorzystanie. Właśnie to pozwala na praktycznie dowolną adaptację przestrzeni.

 

EXPO_Krakow-bankiet_14.jpg
Jako pracownicy EXPO Kraków uwielbiamy patrzeć, jak przy każdej realizacji nasz obiekt się zmienia i niezmiennie zaskakuje nowym obliczem. Organizatorzy chwalą wielofunkcyjność oraz łatwość przygotowania i organizacji różnego rodzaju imprez. Wracają do nas z nowymi projektami. 

 

EXPO_Krakow-bankiet_41.jpg

Od lat współpracujemy z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się techniczną obsługą eventów na światowym poziomie, które wspierają nas przy największych realizacjach. W zależności od oczekiwań Klientów służymy doświadczeniem i wsparciem na każdym etapie przygotowania wydarzenia. Oferujemy pełną logistyczną i merytoryczną pomoc w realizacji eventów organizowanych w naszym centrum. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie, pasja i profesjonalizm codziennie mają okazję spotykać się z kolejnymi wyzwaniami.