MP Power AwardsZ przyjemnością informujemy, że ogłoszono nominacje do 5 edycji Meeting Planner Power Awards – prestiżowego konkursu poświęconego branży eventowej. W plebiscycie MP Power 12. nominację otrzymała Katarzyna Marciszyn – Kierownik Działu Sprzedaży i Wynajmów w EXPO Kraków.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Katarzyna Marciszyn została nominowana w kategorii MP Power 12. – „Dostawca – venue”, w której wyróżniono osoby cechujące się wyjątkowym profesjonalizmem, branżową etyką, działalnością na rzecz branży eventowej i jej promocją, wyjątkową jakością współpracy, dbałością o markę i pozycję obiektu, innowacyjnym podejściem i znaczącymi osiągnięciami w sferze zawodowej.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas finałowej Gali – 24 marca na Torze wyścigów konnych Służewiec. Będzie to finałowe wydarzenie Meetings Week Poland 2017.

Więcej informacji o konkursie na www.mppowerawards.com