5. edycja Targów Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się już 20-21 listopada 2014 w EXPO Kraków.

Uznawane są przez specjalistów z sektora materiałów kompozytowych za najważniejsze jesienne wydarzenie tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej targi odbędą się już po raz piąty i co ważne, po raz pierwszy w nowoczesnych przestrzeniach EXPO Kraków.

W trakcie dwudniowych Targów ofertę zaprezentują wystawcy z kraju i zagranicy. Firmy spoza Polski stanowią niemal połowę całej wystawy, co jest rekordowym wynikiem! Podczas imprezy zaprezentowany zostanie bogaty katalog branżowych nowości, obejmujący m.in. najnowocześniejszą na świecie linię do produkcji mat szklanych, proszkowych i emulsyjnych. Ponadto, tematyka Targów została poszerzona o takie zagadnienia jak: chemia przemysłowa dla technologii materiałów kompozytowych, osnowy kompozytowe, przetwórstwo gumy oraz usługi dla branży kompozytowej.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to nie tylko znakomite miejsce do inicjowania kontaktów biznesowych. To przede wszystkim idealna platforma spotkań, wymiany informacji oraz dyskusji wokół tematów najważniejszych dla przemysłu kompozytowego. Serdecznie zapraszamy!

Więcej na: www.targi.krakow.pl