KONKURS.pngWeź udział w wyjątkowmy konkursie MOTO SHOW w Krakowie! Projekt AUTOKREATOR organizowany przed Targami Moto Show w  Krakowie 2015 (23-24 maja) jest dedykowany projektantom samochodów.

Setki rysunków aut namalowanych w szkolnych zeszytach. Dziecięca fascynacja przeobrażająca się w życiową pasję i profesję. Projektanci samochodów to jednocześnie inżynierowie i artyści. Kreatywne rozwiązania zachwycą rozmachem fanów motoryzacji z południa Polski już w maju!

 

 Następcy Giugiaro, Pininfarina, Bertone

Promocja nowych i innowacyjnych projektów samochodów – to główny cel „Projektu Autokreator”. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby pasjonujące się projektowaniem. Ich zadaniem będzie stworzenie projektu Demo Cara Targów Moto Show w Krakowie 2016 (nadwozia i wnętrza). Najlepszy będzie wykorzystany na wszystkich materiałach promujących 3. edycję imprezy – w folderze promocyjnym, plakatach, reklamach outdoorowych oraz wszystkich pozostałych materiałach – gwarantując tym samym laureatowi sławę i rozgłos. Dodatkowo dwa wyróżnione projekty zostaną opublikowane w folderze promocyjnym Moto Show w Krakowie 2016.

Główne kryteria, które jury weźmie pod uwagę to: zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoka funkcjonalność, wartość użytkowa i estetyka projektu oraz oryginalność i innowacyjność w stosunku do samochodów istniejących na rynku.

autokreator2.png

 Harmonogram konkursu

Prace konkursowe można zgłaszać od 4 marca do 10 kwietnia 2015 na adres mailowy organizatora: krupa@targi.krakow.pl. Następnie dziennikarze motoryzacyjni wyłonią 10 prac, które trafią pod otwarte głosowanie internautów. Ci, od 30 kwietnia do 10 maja 2015, będą mogli wybierać najlepsze projekty za pośrednictwem portalu www.moto.interia.pl. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się drugiego dnia Targów Moto Show w Krakowie (23-24 maja 2015) w EXPO Kraków. Dodatkowo laureaci będą mogli prezentować swoje prace w trakcie największego motoryzacyjnego wydarzenia na Południu Polski. 

Z pasji do motoryzacji!

Warto zarezerwować sobie dwa majowe dni i wybrać się do Krakowa na 2. edycję MOTO SHOW. To drugie co do wielkości wydarzenie motoryzacyjne w Polsce i największe na południu kraju. Wydarzenie, którego nie mogą przegapić pasjonaci motoryzacji pod każdą postacią. 23 i 24 maja w EXPO Kraków zobaczymy premiery największych marek samochodowych prezentowanych, pokazy mistrzów kierownicy na specjalnym wybudowanym torze, spotkania z gwiazdami sportów motorowych oraz najlepiej stuningowane i starannie wyselekcjonowane auta z Polski i zagranicy. Nowa impreza w kalendarzu Targów w Krakowie zadebiutowała w maju 2014 r. i już pierwsza edycja zgromadziła 20 000 widownię oraz ogromne zainteresowanie mediów.