Z radością informujemy, że ponownie pobiegniemy w Kraków Business Run! Dwie drużyny z naszej firmy Targi w Krakowie (właściciela i operatora EXPO Kraków) będą ścigać się w szczytnym celu 4 września 2016. Zachęcamy do zapoznania się z ideą i celem wydarzenia! 

Biegniemy w Kraków Business Run

Kraków Business Run będzie trwał kilka godzin, ale na zawsze odmieni życie grupy podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.
 
Co Poland Business Run znaczy dla samej Fundacji?
 
„To przede wszystkim niezwykła możliwość zintegrowania środowisk biznesowych w różnych miastach na rzecz podopiecznych Fundacji. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że warto odchodzić od modelu pomagania opartego na litości. Każdy z nas jest równy, niezależnie od statusu społecznego, ekonomicznego czy stanu zdrowia. Dlatego nie warto dzielić ludzi na pełnosprawnych i niepełnosprawnych – lepszych i gorszych, a to nieświadomie dzieje się, gdy patrzymy przez pryzmat litości. Dzięki Poland Business Run możemy działać wspólnie, nie tylko pomagając, ale razem zmieniając rzeczywistość. Nie robimy tego zdalnie zza biurek, ale przez wspólną pracę, która łączy i nadaje tej inicjatywie dodatkowy sens”.
 
 
Co Poland Business Run znaczy dla osób po amputacji?
 
„Dla naszych podopiecznych Poland Business Run to okazja do tego, by w pewien magiczny sposób wykonać milowy krok do zmiany swojego życia. Mimo ogromnej ilości codziennej pracy całego sztabu Fundacji, podopieczny, dla którego nasza pomoc jest niejednokrotnie jedyną nadzieją, częstokroć musi czekać miesiącami na uzbieranie kwoty niezbędnej do zakupu dobrej jakości protezy. Poland Business Run wychodzi temu naprzeciw i pomaga niebywale przyspieszyć czas oczekiwania na protezę. Skala, którą w zeszłym roku przybrało to niezwykłe wydarzenie, pozwoliła na zakup 10 protez o łącznej wartości prawie 400 tys. zł brutto. W tym roku pracujemy by było jeszcze lepiej”.
 


Trzymajcie za nas kciuki 4 września 2016!

kbr.jpg
Obiecujemy stawić się w pełni sił na starcie, a wakacyjny czas poświęcić na treningi, by wybiegać nowe protezy podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty!

Pamiętajcie - Wasz doping jest mile widziany, a nawet wskazany! :)

* Drużynę A - EXPO, pod przewodnictwem Kasi będą reprezentować: Basia, Gosia, Weronika i Arek.
* Drużynę B - TwK, w składzie: Ania, Ewelina, Miłosz i Maciek, do mety poprowadzi Beata!


 Dowiedzcie się więcej na: www.krakowbusinessrun.pl