Lider_Inwestycji.pngZ dumą ogłaszamy, że zostaliśmy nominowani w konkursie LIDER INWESTYCJI 2014! Targi w Krakowie jako inwestor EXPO Kraków budową najbardziej nowoczesnego centrum targowo-konferencyjnego w południowej Polsce przyczynia się do sukcesu Krakowa jako jednego z najważniejszych celów turystyki biznesowej w Polsce.

Plebiscyt trwa od dnia 19 marca do dnia 20 kwietnia 2015 roku, a samo głosowanie od dnia 3 kwietnia do dnia 18 kwietnia 2015 roku. Na wybranych kandydatów do tytułu „Lider Małopolski” głosować można drogą sms-ową, za pośrednictwem strony internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji na portalu Facebook.

Oddania głosu przez SMS dokonuje się poprzez przesłanie wiadomości o treści LIDERI.4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Szczegółowa instrukcja głosowania zamieszczona będzie w okresie trwania Plebiscytu na stronie www.dziennikpolski24.pl. Jeden wysłany SMS to aż 10 głosów w Plebiscycie na daną kandydaturę. Każdy uczestnik Plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów.

Głosowanie odbywać się będzie również za pośrednictwem aplikacji internetowej na portalu Facebook poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało od dnia 3 kwietni do dnia 10 kwietnia 2015. Poprzez kliknięcia na przycisk „GŁOSUJ” uczestnik oddaje swój głos za wskazaną kandydaturę. Jedno kliknięcie to 5 głosów oddanych w Plebiscycie. Dzienny limit kliknięć wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta.

Głosować można także za pośrednictwem strony internetowej www.dziennikpolski24.pl poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało od dnia 3 kwietnia do dnia 10 kwietnia 2015. Uczestnicy posiadające indywidualne konto na stronie www powinni zalogować się na swoje konto. Poprzez kliknięcia na przycisk „GŁOSUJ” uczestnik oddaje swój głos za wskazany podmiot. Jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu, przy czym dla uczestników zalogowanych na stronie dzienny limit kliknięć wynosi 5 głosów na jednym koncie.

źródło: www.dziennikpolski24.pl

Regulamin konkursu >>

Z góry serdecznie dziękujemy za każdy Państwa wsparcie i każdy oddany głos!