ew-l.pngZ dumą informujemy, że Wiceprezes naszej firmy, Pani Ewa Woch otrzymała wyróżnienie w plebiscycie „Lider Małopolski 2015” Dziennika Polskiego w kategorii Manager Roku małe i średnie przedsiębiorstwo. Serdecznie gratulujemy!

Pani Ewa Woch wyróżniona jako „Lider Małopolski 2015”

Tytuł został przyznany podczas uroczystej Gali Liderów Małopolski, towarzyszącej V Forum Przedsiębiorców „Dziennika Polskiego”, która odbyła się w EXPO Kraków 6 czerwca 2016 roku. Dyplom uznania wręczył Redaktor Naczelny Dziennika Polskiego – Marek Kęskrawiec „Za mądrość, odwagę, niezłomność i najwyższej próby kompetencje w kreowaniu najbardziej przyjaznej, a zarazem prestiżowej przestrzeni targowej i konferencyjnej w naszej części Europy.”

Każdego roku nagroda jest przyznawana przedsiębiorcy, który poprzez działalność i rozwój firmy przyczynił się do rozwoju regionu Małopolski.

„Gdy zakładaliśmy firmę, to nikt w nas nie wierzył. Zaczynaliśmy samodzielnie, bez dotacji miasta. Wszyscy prognozowali, że nie przetrwamy dłużej niż kilka miesięcy. W tym roku obchodzimy dwudziestolecie naszej firmy i czujemy ogromną satysfakcję z naszego sukcesu. Teraz jesteśmy trzecim co do wielkości organizatorem targów branżowych w Polsce” mówi nagrodzona Ewa Woch.

Obecnie firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. organizuje kilkanaście imprez targowych, będąc równocześnie właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, największego w Południowej Polsce obiektu zaprojektowanego z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów oraz różnego rodzaju imprez.

Serdecznie gratulujemy Pani Ewie i cieszymy się, że po raz kolejny potwierdziłą się teza, iż dzięki determinacji i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces!