LIFE SCIENCE OPEN SPACE – 8.10.2015, EXPO Kraków

 

Chcesz skorzystać z programów i funduszy regionalnych? Działasz w sektorze life science? Masz pomysł na innowacyjny projekt? Szukasz możliwości współpracy? 

 

Przedstaw siebie i swoją ofertę podczas Life Science Open Space – 8 października 2015, EXPO Kraków  

Life Science Open Space to spotkanie profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii i innowacji dla zdrowia i jakości życia. Na LSOS spotkasz partnerów do rozwoju innowacyjnych pomysłów, projektów, wdrożeń; partnerów do rozwiązania problemów, potrzeb, wyzwań; osoby otwarte na współpracę; osoby zainteresowane rozwojem innowacji i biznesu. Znajdziesz inspiracje, wiedzę i  wsparcie.

Life Science Open Space to forum współpracy w ramach Inteligentnej Specjalizacji „Nauki o Życiu  (Life Science)”

 

Podczas LSOS 2015 każdy znajdzie coś interesującego dla siebie:

Sesje Open INNOVATION to prezentacje innowacyjnych technologi, idei, projektów i przedsięwzięć w celu . Różne etapy: od pomysłu do komercjalizacji. Jeden cel: znaleźć partnera do dalszego rozwoju. Masz pomysł, ideę, projekt – szukasz możliwości jego realizacji? Zgłoś swoją prezentacjęPre­zentacje są wybierane na podsta­wie nadesłanych abstraktów. Zaakceptowane abstrakty są publikowane i promowane w mediach Klastra.

Sesje Open CHALLENGE to prezentacje zagadnienia i związanego z nim wyzwania, dla których szukamy rozwią­zania. Posiadasz wiedzę i kompetencje – szukasz wyzwań? Wysłuchaj, na czym polega problem i przedstaw rozwiązanie. Wybrane propozycje otrzymają ofertę dalszej współpracy. Wyz­wa­­­nia wybierane są na podstawie indy­widualnych zaproszeń.

DEMO to premierowe demonstracje nowych, innowacyjnych produktów i usług oraz rezultatów projektów prowadzone w czasie trwania całej imprezy. Demo to możliwość przetestowania nowości, dowiedzenia się o trendach i uzyskania informacji zwrotnej od potencjalnych użytkowników. Stoiska DEMO dobierane są wg kryterium nowości i komplementarności z tematem Zdrowie i Jakość Życia.

NETWORKING to spotkania przy stolikach SIG (Special Interest Groups), dedykowanych szczegółowym tematom, gdzie można w bezpośredniej rozmowie zadać pytanie i poznać interesujące szczegóły. Przy stolikach SIG można spotkać prezentujących, ekspertów, przedsiębiorców i naukowców, porozmawiać z uczest­nikami, poznać osoby, zainteresowane współpracą. Stoliki SIG odpowiadają priorytetom zdefiniowanym w ramach Inteligentnej Specjalizacji Nauki o Życiu.

AFTERPARTY

To wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół z branży, przy muzyce na żywo i lampce wina. To okazja do podsumowania spotkania oraz ogłoszenia wyników konkursu na najlepszą prezentację i najlepszy przykład praktycznego podejścia do „otwartych innowacji”. Niespodzianki i dobra zabawa gwarantowana!

 

Już dzisiaj zgłoś swój udział w Life Science Open Space 2015!

- Szukasz możliwości rozwoju i współpracy w ramach projektów dedykowanych dla Zdrowia i Jakości Życia? Zgłoś swój udział i zarezerwuj miejsce przy stoliku tematycznym!

- Masz swój projekt – szukasz partnera do jego realizacji? Zgłoś swoją prezentację!

- Szukasz rozwiązania problemu i chcesz przedstawić wyzwanie? Chcesz zademonstrować nowe rozwiązanie lub rezultat projektu?  Napisz na: lsos@lifescience.pl

 

ZOBACZ AGENDĘ WYDARZENIA:

LSOS2015 »

 Szczegółowe informacje na http://lifescienceopenspace.pl/