MTNT.jpgZ przyjemnością informujemy, że w dniach 11-12 maja 2017 roku w EXPO Kraków odbędą się Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz! Targom towarzyszyć będzie atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących.

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz w EXPO Kraków

 

Szukasz miejsca spotkań biznesowych i pozyskiwania nowych klientów? Targi to najlepsza okazja do przeprowadzenia rozmów z reprezentantami firm z różnych regionów Polski w jednym miejscu. Misją Organizatorów Małopolskich Targów Nowych Technologii jest umożliwienie nawiązania kontaktów i odnalezienia rzetelnych partnerów w prężnym, dynamicznie rozwijającym się sektorze budowlanym.

Targom towarzyszyć będzie atrakcyjny program wydarzeń, wtym: panele dyskusyjne, konferencje i warsztaty z zakresu budownictwa oraz innowacji. Wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług szerokiemu gronu odbiorców.

 

Idea wydarzenia skupia się nie tylko na promocji małopolskich przedsiębiorstw, ale również na promocji samego obszaru Małopolski, jako regionu przyjaznego innowacjom i posiadającego wielki potencjał do wykorzystywania nowych technologii, znacznie podnoszących standard usług i produktów.

Podczas Targów zaprezentuje się 100 wystawców, z szeroko pojętej branży budownictwa. Oferta wystawiennicza adresowana jest nie tylko do przedsiębiorców, ale również instytucji naukowych, badawczych.

 

Jeżeli chcesz nawiązać kontakty biznesowe, poznać przyszłych partnerów w interesach, pozyskać nowe rynki zbytu, ale przede wszystkim zaprezentować swoją ofertę w szerokim gronie potencjalnych klientów, Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz są imprezą dla Ciebie!

Więcej informacji na stronie: www.malopolska.biz