mp_power_2015.pngEXPO Kraków ponownie znalazło się w zaszczytnym gronie obiektów nominowanych do nagrody MP Power Awards! Nasz obiekt został wyróżniony jako Multi Venue. Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy już 18 marca 2016 roku.

EXPO Kraków nominowane do nagrody MP Power Awards w kategorii MultiVenue! 

MP Power Venue to konkurs ofert na najlepszą infrastrukturę eventową. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami. Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami. Laureaci MP Power Venue szczycą się szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów.

 
EXPO Kraków = MULTIVENUE

Jednym z głównych założeń Konkursu jest wyróżnienie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym. Nominowane obiekty to miejsca z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów, prezentujące wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

MULTI VENUE to obiekt dający możliwość łączenia organizacji różnych form spotkań w jednej lokalizacji. W tej kategorii oceniane są: charakter miejsca, możliwości organizacyjne, atrakcyjność i elastyczność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne, zastosowane rozwiązania techniczne, dostosowanie miejsca do potrzeb organizatorów eventów


Gratulujemy wszystkim Nominowanym i trzymamy kciuki za EXPO Kraków! Wyniki poznamy już 18 marca 2016 roku.

 

więcej informacji na stronie organizatora konkursu: www.meetingplanner.pl