Co się działo w 2014 roku?

14 maja 2014 roku otwarliśmy nowoczesne i wielofunkcyjne Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków! [zobacz VIDEO >>]. W zaledwie pół roku zorganizowaliśmy w EXPO Kraków niemal 40 różnych wydarzeń: targów, kongresów, bankietów i różnego rodzaju eventów na światowym poziomie! Od maja gościliśmy niemal 200 000 uczestników rozmaitych wydarzeń.

Największe w branży Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odwiedziło rekordowe 12 tysięcy zwiedzających! Za nami udane premiery nowych imprez: Mobile-IT, MOTO SHOW, INFRASNOW i 4INSULATION. 600 autorów, 690 wystawców i 60 000 zwiedzających – tak wyglądały rekordowe Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! W tym roku Targi HORECA, GASTROFOOD, ENOEXPO i SPA&WELLNES połączyły siły – tak kompleksowa oferta dla branży w jednym miejscu i w jednym czasie mogła wydarzyć się tylko w  EXPO Kraków. Nasza firma, Targi w Krakowie, i Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie świętowały swoje 18 urodziny. Od teraz jesteśmy pełnoletni!

Targi w Krakowie zostały uhonorowane: Medalem 600-lecia Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej podczas Krakowskiego Święta Kupca; Nagrodą ODYS 2014 za najlepszą jakość usług turystycznych przyznawaną przez Krakowską Izbę Turystyki; po raz kolejny certyfikatem Profesjonalnego Organizatora Kongresów (PCO) przyznawanym jest przez Krakow Convention Bureau oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

Blisko dwumetrowa, lekka, super wytrzymała skarbonka w kształcie serca stanęła pod pomnikiem Adama Mickiewicza w Krakowie podczas 22. finału WOŚP 2014. Największa w Polsce skarbonka w kształcie serca została wykonana z materiałów kompozytowych podczas 4. Targów KOMPOZYT-EXPO®. Niedługo później 700-kilogramowy Smok Wawelski stanął w EXPO Kraków z okazji Targów EUROTOOL®. Zostanie zlicytowany podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dziękujemy za to, ze byli Państwo z nami i pomogliście uczynić mijający rok niezapomnianym.

Obiecujemy, że w nadchodzącym 2015 roku atrakcji nie zabraknie!