business2.jpgChcesz zgłębić tajniki organizacji międzynarodowych wydarzeń i poznać prawdziwe oblicze pracy w EXPO Kraków? Jeśli ciekawi Cię tworzenie i realizacja eventów, jesteś pracowitą i komunikatywną osobą, zgłoś się do nas na praktyki! 

 

Praktyki w EXPO Kraków

DZIAŁSPRZEDAŻY I WYNAJMÓW

Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. (właściciel i operator EXPO Kraków) poszukuje osób zainteresowanych odbyciem bezpłatnych praktyk. Ofertę kierujemy do dyspozycyjnych osób płynnie posługujących się językiem polskim, z komunikatywnym angielskim.

 

Do głównych obowiązków będzie należało:

- tworzenie, aktualizacja i organizacja baz danych;

- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, wystawcami i zwiedzającymi;

- działania promocyjne związane z realizacją imprez (m.in. redakcja krótkich tekstów informacyjnych);

- doraźna pomoc w pracach działu Sprzedaży i Wynajmów EXPO Kraków.

 

Nasze wymagania:

Płynny jędzyk polski i komunikatywny język angielski* w mowie i piśmie, dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 9:00-16:00 (min. 3 h dziennie).

*Praca głównie w języku polskim, rzadko konieczność udzielenia podstawowych informacji w języku angielskim.

 

Oferujemy:

Umowę o praktyki na minimum miesiąc, pracę przy rozwijających się międzynarodowych projektach w pozytywnej atmosferze, możliwość zdobycia doświadczenia w branży spotkań i organizacji różnorodnych wydarzeń.

Ponadto istnieje możliwość aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach realizowanych w EXPO Kraków w terminie odbywania praktyk.

 

Lokalizacja: siedziba firmy Targi w Krakowie, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 w Krakowie.

 

Zgłoszenia składające się z CV wraz z zadeklarowaniem wstępnej dyspozycyjności, prosimy kierować na adres: Wirtel@targi.krakow.pl do dnia 30 listopada 2016.

Z góry dziękując za zainteresowanie naszą ofertą, równocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami do trzech dni po otrzymaniu zgłoszenia.