render_Premiera.jpgUwaga, miłośnicy motoryzacji! Gotowi na rewolucję przemysłu samochodowego? Już 21-22 maja podczas targów MOTO SHOW, oczywiście w EXPO Kraków, będziecie mogli uczestniczyć w premierze wyjątkowego "Premiera"!

 

Premiera "Premiera" w EXPO Kraków 

Takiego samochodu w Polsce jeszcze nie było! Jest zbiorem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, został zbudowany w oparciu o ultralekkie materiały kompozytowe, ma niezależny, innowacyjny, praktycznie bezawaryjny i bezobsługowy napęd na 4 koła o mocy 270 KM, który nie występuje w żadnym innym pojeździe, można nim sterować telefonem komórkowym i –  co najważniejsze –  ma napęd w pełni wodorowy!Hydrocar „Premier” po raz pierwszy w historii zostanie zaprezentowany przed szerszą publicznością na MOTO SHOW w Krakowie – największym i najważniejszym wydarzeniu motoryzacyjnym na południu Polski. Tak więc przed nami nie tylko niezwykła edycja, ale być może początek prawdziwej rewolucji przemysłu samochodowego!  

 

Krakowski James Bond

„Premier” ma korzenie krakowskie – został skonstruowany przez Firmę RIOT Technologies (spin-off AGH), przez specjalistów, którzy pierwsze doświadczenia zdobywali w zespole AGH Racing. Jego nazwa wzięła się z kolei od pseudonimu jednego z profesorów wiodącej uczelni technicznej w Polsce. Cel, jaki postawiono przed wizjonerami, był prosty: dać „Kowalskiemu” możliwość zamówienia auta, którego nikt inny mieć nie będzie. Oryginalnego, zaprojektowanego przez niego, a nie przez innych projektantów. Wykonanego na jego zamówienie i na jego potrzeby, na bazie ujednoliconego podwozia z systemem napędowym. Wszystko po to, by „Kowalski” choć przez chwilę mógł poczuć się jak James Bond, sterując swoim autem z domu za pomocą komórki lub komputera i podprowadzając je pod wyjście z parkingu w sposób autonomiczny lub półautonomiczny.

Jak wygląda i czym naprawdę jest ten pojazd dowiemy się pierwszego dnia MOTO SHOW w Krakowie. Hydrocar „Premier” doskonale wpisuje się w część wystawy poświęconą „super samochodom”. Oprócz nich w dniach 21-22 maja na miłośników motoryzacji czekają premiery największych samochodowych marek, spotkania z gwiazdami motosportu, niezwykłe pokazy mistrzów kierownicy na specjalnym torze oraz najlepiej stuningowane, starannie wyselekcjonowane samochody z Polski i zagranicy.

 
Tego nie można przegapić! Do zobaczenia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków!