Rok EXPO i 40 szczęśliwców

Aż 68 różnych imprez odbyło się na przestrzeni pierwszego roku funkcjonowania Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków (od 1 maja 2014 do 1 maja 2015). Liczba 68 to także prawidłowa odpowiedź na pytanie w urodzinowym konkursie, w którym do wygrania było łącznie ponad 40 nagród. Do wspólnego świętowania dołączyło blisko 1000 uczestników z całej Polski. Wygrały osoby, które były najbliżej prawdziwego wyniku. A oto lista Zwycięzców.

Znakomity rok EXPO

To były bez wątpienia niezwykle udane 12 miesięcy dla nowego obiektu Targów w Krakowie. W EXPO odbywały się nie tylko targi, kongresy i konferencje, ale także wiele innych eventów różnego typu. Wielofunkcyjny obiekt był wielokrotnie wynajmowany przez zewnętrznych organizatorów. Na przestrzeni roku odbyły się w nim m.in. konferencje, konwent fanów manghi i anime, konwent tatuażu, bankiety korporacyjne z koncertami gwiazd polskiej muzyki, premiery najnowszych modeli samochodów, targi biżuterii, mieszkaniowe, turnieje gier, a nawet... egzaminy państwowe.

Sponsorami nagród w konkursie organizowanym przez Targi w Krakowie byli: Andel’s Hotel **** Cracow, Centrum **** Kraków, Novotel Kraków Centrum, Park Inn by Radisson Krakow, Radisson Blu w Krakowie. Laureaci otrzymali między innymi vouchery na weekendowe pobyty w krakowskich hotelach, vouchery do wykorzystania w krakowskich restauracjach i bilety na wydarzenia odbywające się w EXPO Kraków.