EXPO_Krakow-urodziny_grafiki_3.jpgZnamy wyniki urodzinowego konkursu EXPO Kraków! Do wspólnego świętowania dołączyło blisko 1000 uczestników! Serdecznie gratulujemy szczęśliwcom, którym udało się udzielić udzielić odpowiedzi najbliższej poprawnemu rozwiązaniu!

Znamy Zwycięzców Konkursu urodzinowego EXPO Kraków!

Chcących podjąć nasze wyzwanie, prosiliśmy o oszacowanie, ile wydarzeń odbyło się w EXPO Kraków w ciągu roku (od 1 maja 2014 do 1 maja 2015 roku). Prawidłową odpowiedź zdradzimy Wam już niebawem. :) Na naszej stronie zamieścimy również listę Zwycięzców.

Osoby, które udzieliły najtrafniejszej odpowiedzi otrzymały atrakcyjne nagrody, między innymi vouchery na weekendowy pobyt w jednym z krakowskich hoteli, vouchery do wykorzystania w krakowskich restauracjach i bilety na wydarzenia odbywające się w EXPO Kraków. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Sponsorom nagród: Andel’s Hotel **** Cracow, Centrum **** Kraków, Novotel Kraków Centrum, Park Inn by Radisson Krakow, Radisson Blu w Krakowie. Przypominamy, że organizatorem konkursu była firma Targi w Krakowie.

 

twk.jpg

 

 

 andels_Cracow-Logo_NEU_RGB_300dpi.jpg     

 

 

hotel_centrum.jpg 

 

          KRAKOW_CENTRUM_rgb_OK.jpg

 

 KRKZH_DEST_cmyk.jpglogoPARKINN.jpg

 

Zwycięzcom konkursu jeszcze raz gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie. Mamy nadzieję, że przez kolejny rok będziemy się spotykać równie często podczas różnych wydarzeń organizowanych przy ul. Galicyjskiej 9. Do zobaczenia!