1-2 kwietnia w Krakowie odbędzie się 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem tego już kultowego wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 22 lat inspiruje i edukuje specjalistów związanych z branżą. Podczas kongresowego weekendu

 będzie można wziąć udział w ciekawych i niezwykle inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach, a także spotkać się z ekspertami-praktykami. 

 

 

Praktyczny i jasny podział na sesje edukacyjne daje uczestnikom możliwość wybrania tematyki, która jest dla nich najbardziej interesująca. Podczas kwietniowej edycji wykłady zostaną podzielone na 5 sesji: ogólną (biostymulacja skóry, medical beauty, healthy-aging), biznesową, masaż & wellness, make-up oraz trychologii estetycznej. Nie zabraknie także eksperckich warsztatów Masterclass z podologii, trychologii, mikroodżywiania i makijażu.


Targi kosmetyczne 2017

Odwiedzający targi kosmetyczne będą mogli zobaczyć z bliska i przetestować propozycje ponad 200 wystawców. Przestronne i zapewniające komfort dwie hale targowe i promocyjna oferta najlepszych firm kosmetycznych dają gwarancję zakupowego szaleństwa!
W formule Kongresu pojawią się także docenione przez profesjonalistów elementy – otwarta scena pokazów manicure’u, Galeria Innowacji oraz specjalna strefa biznesu dla firm.


Szczegółowy program Kongresu i Targów LNE na www.lne.pl


promocyjne ceny biletów i karnetów tylko do 27 marca 2017!

 

źródło: www.lne.pl