Targi_dom.jpgPremierowo w EXPO Kraków - Targi Dom Inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW 2016 odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku. Prawdziwa gratka dla miłośników stylu, funkcjonalności i nowinek.

Targi Dom Inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW w EXPO Kraków

Piąta edycja Targów Dom Inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW 2016 odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku w EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9.

Wraz ze zmianą terminu i miejsca DI Media&Co Sp. z o.o – organizator dokonał szeregu zmian w formule i organizacji oraz marketingu eventu. Rozszerzenie tematyki targowej skupionej wokół na wskroś nowoczesnego mieszkania i domu pozwoli rozwijać projekt, który jest unikalny i potrzebny na rynku.

W trakcie imprezy będzie można nie tylko obejrzeć, ale również zakupić - co ważne - w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania. 

 

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW:

- systemy automatyki domu inteligentnego,

- systemy integracji i sterowania mobile,

- kino domowe, multiroom oraz słuchawki,

- AGD i domowa robotyka,

- oświetlenie i design,

- automatyka drzwi, okien, rolet i bram,

- systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne,

- domowe źródła energii odnawialnej,

- ogród i garaż. 

 

 

 

Ewa Mierzejewska – niekwestionowana liderka polskiego STYLU i DESIGNU, wieloletnia redaktor naczelna DOM&WNĘTRZE oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), prowadząca programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielka portalu „ewa&wnętrze”, najlepsza polska blogerka designu zorganizuje podczas targów specjalną strefę designu „ewa&wnętrze”.

Zaprezentują się w niej designerskie i unikalne firmy z całego świata. Prawdziwa gratka dla miłośników stylu, elegancji, funkcjonalności i prostoty lub przepychu. Ewa będzie będzie również gwiazdą specjalnego wieczoru VIP, podczas którego wygłosi wspaniały wykład o designie, inteligentnym projektowaniu wnętrz oraz… współpracy z architektami.

Wystawcy zaprezentują się w największej (5000 m.kw.) hali EXPO Kraków. Równocześnie w piętnastu salach seminaryjnych będzie można podziwiać nowoczesne systemy kina domowego i stereo. W przestronnym lobby znajdzie miejsce specjalna strefa słuchawkowa oraz ekspozycja elektrycznych i hybrydowych samochodów XXI wieku.

W strefie AGD nie zabraknie sprzętu dla najbardziej wymagających, nowoczesnych Pań domu oraz najnowszych robotów ułatwiających im pracę. Panowie będą mogli zaszaleć w strefie garaż i ogród oraz poznać instalacje domów inteligentnych, energooszczędnych i ekonomicznych.

Targom towarzyszyć będzie FORUM BUDOWNICTWA oraz szereg ciekawych konferencji i prelekcji dla architektów, instalatorów i inwestorów. 

więcej informacji: www.dominteligentny.pl