20150212_twk_00718.jpgW dniach 18-19 lutego 2016 roku w EXPO Kraków odbędzie się trzecia edycja Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT. Wydarzenia towarzyszące zawierają: spotkania z ekspertami z branży, warsztaty (m.in. tworzenia aplikacji mobilnych), gry i konkursy z cennymi nagrodami.

Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT

To jedyne targi z pogranicza branż mobile, IT oraz e-commerce w południowej Polsce, zorganizowane w Krakowie – mieście, które staje się Doliną Krzemową Europy. Targi dają możliwość zaprezentowania najnowszego sprzętu mobilnego, IT oraz narzędzi biznesowych, wykorzystywanych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. To wydarzenie, które przyciąga uwagę miłośników nowinek technologicznych oraz osoby chcące zapoznać się z obecnie panującymi trendami w branży reklamowej czy e-handlu.

Wśród wydarzeń towarzyszących przewidujemy spotkania z ekspertami z branży, warsztaty (m.in. tworzenia aplikacji mobilnych), gry i konkursy z cennymi nagrodami.

 

Godziny otwarcia:
czwartek (18.02.2016): 10.00-16.00
piątek (19.02.2016): 10.00-16.00

Ceny biletów wstępu:
Bilet bez rejestracji: 20 zł
Rejestracja na targach: 5 zł
Rejestracja online: 0 zł   

więcej informacji: www.mobile-it.com.pl/targi

 

Targom towarzyszy największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technikom i technologiom Mobile Trends Conference.

Mobile Trends Conference to aż trzy dni pełne wiedzy, nowych rozwiązań i inspiracji, To ponad 30 prelekcji, czyli około 15h czystej wiedzy. Zaprezentują się prelegenci z całej Polski, z najlepszych firm z branży IT. Dodatkowo jest to idealna okazja do networkingu – planowany jest udział ponad 400-500 osób każdego dnia!