BEST.pngKapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz piętnasty przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Nasza firma, Targi w Krakowie została wyróżniona za "najnowocześniejszy wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków"!

Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz piętnasty przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Konkurs wyróżnia przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. z tytułem LIDER MAŁOPOLSKI 2014 - NAJLEPSZE PRZEDSIĘWZIĘCIE ROKU W MAŁOPOLSCE!

 DSC_1783.JPG

Nasza firma została doceniona za:
"najnowocześniejszy wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków". EXPO Kraków to: 9 000 m2 powierzchni wystawienniczej, która może gościć ponad 4 tys. osób jednocześnie, zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, przestronne lobby o powierzchni 1 400 m2, restauracja, parking na 700 pojazdów oraz teren pod ekspozycję zewnętrzną. Targi w Krakowie Sp. z o.o. to największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów. Firma prywatna kilkunastu osób od osiemnastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy, takie jak m.in. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne "Krakdent", Międzynarodowej Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii "Horeca" czy Międzynarodowe Targi Książki. Targi w Krakowie to także profesjonalny organizator międzynarodowych konferencji i sympozjów naukowych, jak m.in.: Kongres Polskiej Biotechnologii "Eurobiotech", International Symposiumon Carotenoids czy Ogólnopolski Kongres Biochemii i Biologii Komórki. Firma jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów. Koszt inwestycji 70 mln zł.*

*podsumowanie werdyktu Kapituły Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski

Dowiedz się więcej: www.sgpm.krakow.pl