KrakdentBranżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce. W dniach 9-11 marca 2017 roku odbędą się jubileuszowe Targi KRAKDENT®, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupiają uwagę całej branży. 

 

 

 

Jak świętować, to tylko w Krakowie!

Każdego roku wiosną do Krakowa przyjeżdża kilkanaście tysięcy lekarzy stomatologów, którzy w stolicy Małopolski poznają najnowsze trendy oraz dzięki udziałowi w towarzyszących Targom kongresach, konferencjach i seminariach podnoszą swoje kwalifikacje. Tak liczny udział specjalistów potwierdza, że Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W jubileuszowej edycji weźmie udział 400 Wystawców. Swoją ofertę zaprezentują polskie oraz zagraniczne firmy, m.in. z Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Irlandii, Japonii, Korei Płd., Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch oraz USA.

Jak zakupy, to tylko podczas KRAKDENTU®

Według przeprowadzonych przez organizatora badań 60% lekarzy przyjeżdża na KRAKDENT® głównie po to, aby dokonać zakupów. Targi to przede wszystkim prezentacja niezliczonej ilości branżowych nowości oraz nowinek technologicznych i sprzętowych, koniecznych dla stomatologów w ich codziennej pracy. W ubiegłym roku zainteresowanie udziałem w wydarzeniu było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć możliwą do wynajęcia powierzchnię o 1300 m2. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy do dyspozycji Wystawców i Zwiedzających oddają trzeci pawilon ekspozycyjny – Halę Dunajec. Rekordowe grono Wystawców to oczywiście jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy – unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz produktów niezbędnych w procesie leczenia.

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych!

Tradycją Targów KRAKDENT® jest rozbudowana część edukacyjna. Organizatorzy przygotowali szereg szkoleń w ramach programu KRAKDENT-edu, zarówno dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, ale także dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Prelekcje wybitnych specjalistów i szkolenia firm cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, na tydzień przed inauguracją Targów niemal wszystkie miejsca są już zajęte.
Znakomitym uzupełnieniem części praktycznej są szkolenia i prezentacje firm oraz seminaria i kursy w ramach Kongresu Dental Spaghetti. W tym roku przypada XVI edycja tego wydarzenia. W Krakowie ponownie pojawią się zagraniczni wykładowcy, pasjonaci i praktycy stomatologii z całego świata. Znana w całej Europie Konferencja Dental Spaghetti to czas inspiracji dla stomatologów różnych pokoleń i wsparcie oraz motywacja przekazywane od najlepszych praktyków. A wszystko podane ze smakiem i al dente!

Jak pomagać, to z głową! 

Już po raz 7. w trakcie Targów zostanie przeprowadzona akcja charytatywna DENTOPOMOC, której celem jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. W jej ramach kilkudziesięciu Wystawców przekaże organizatorom akcji – Targom w Krakowie, produkty stomatologiczne m.in. pasty do zębów, szczoteczki o bajkowych kształtach, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla „Dzielnych Pacjentów”, zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, gry edukacyjne, zegarki oraz breloki.
 
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 9-11 marca 2017 roku.
 
 
Kontakt:
Beata Simon – Komisarz Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, kom. 501 402 495 

Łukasz Dziedzic – rzecznik prasowy Targów w Krakowie Sp. z o.o., kom. 660 443 980