Laboratoria Smaku

Sekcja: PIĆ!

Udział w każdym laboratorium po wcześniejszym zgłoszeniu się i wniesieniu opłaty w wysokości 25 PLN; w każdym laboratorium bierze udział około 30 osób (chyba, że zaznaczono inaczej). Zgłoszenia: laboratoria@terramadre.pl

 

SOBOTA, 8 XI

 

Sobota 12:30 – Sala Praga B

Piwo z rana…

Najlepsze polskie piwa – browary  Pinta, Amber, Cornelius

Maręk Skrętny Amber, Paweł Dziedzic Cornelius, Grzegorz Zwierzyna Pinta

 

Sobota 13:30 (max 20 osób) – Sala Budapeszt A
Minutolo 2003-2013.

Druga na świecie pionowa degustacja endemicznego (białego!) szczepu z Apulii

Obalamy stereotypy: Apulia to nie tylko tanie i produkowane masowo wina, to nie tylko region czerwonych win. 

Degustacja:

Rampone Valle d'Itria 2003, 2004, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013

(100% minutolo)

www.mojaitalia.pl

 

Sobota 14:30 – Sala Praga B

Wino świętomarcińskie z Europy Środkowej

Nowa i świecka czy stara i uświęcona tradycja młodego wina w naszej części Europy?

Prowadzący: Wojciech Bosak, Mariusz Kapczyński, Kuba Janicki

 

Sobota 15:30 Budapeszt A

Wina z kvevri, wina z ziemi

Gruzińskie wina dojrzewające tradycyjną metodą w glinianej amforze zwanej kvevri przedstawi Mariusz Kapczyński i Wojciech Bosak. 

www.krakoslowwines.pl

 

Sobota 16.30 – Sala Praga B

Projekt winnica. Wino jako dzieło sztuki. Czy warto robić wina naturalne? 
Paolo Ghislandi właściciel i założyciel winnicy I Carpini (Colli Tortonesi, Piemont) zaprezentuje swoje wina z lokalnego białego szczepu timorasso oraz barberę.

Degustacja:

- Cascina I Carpini Colli Tortonesi Timorasso 2012
- Rugiada del Mattino Colli Tortonesi Timorasso 2012
 
- Cascina I Carpini Colli Tortonesi Barbera 2012
Sette Zolle Colli Tortonesi Barbera 2009  

www.mojaitalia.pl

SOBOTA  17:30 – Budapeszt A

Rdzenne szczepy czyli zwrot ku temu co tworzy oryginalność
Zapraszają Naturaliści - Tomasz Kurzeja i Joseph di Blasi.

- Cascina’Tavijn i trio: Ruche-Barbera-Grignolino
- czym są wina naturalne i jak ważny jest ich związek z matką ziemią
- lęk przed nieznanym, czyli jak się nosi maskę konwencji

Degustacja komentowana win z Cascina’Tavijn:

- 2013 D.O.C Ruché di Castagnole Monferrato

- 2013 D.O.C Grignolino D'Asti
- 2013 D.O.C Barbera D'Asti
- 2013 Vino Rosso, kupaż Barbery/Grignolino/Ruché

www.naturalisci.pl

 

 

NIEDZIELA

 

Niedziela 10:30 – sala Praga B

Piwo z rana…

Duma polskiego browarnictwa - polski porter bałtycki

Maręk Skrętny - Amber, Paweł Dziedzic  - Cornelius, Grzegorz Zwierzyna - Pinta

 

Niedziela 11.30 – sala Budapeszt A
"Wina wiatru" fermentowane w otwartych beczkach

Swoje niezwykłe naturalne wina przedstawi Marco Sferlazzo, właściciel winnicy Porta del Vento.Marco Sferlazzo.

Degustacja:

-Saray Sicilia 2009 

Maque Rose' Sicilia 2012 
Maque' Perricone Sicilia 2011 
Ishac Sicilia 2010
www.mojaitalia.pl

 

NIEDZIELA 12:30 – sala Praga B

Tokajskie wina Janosa Arvaya

Wina jednego z najsłynniejszych tokajskich winiarzy i wielkiego znawcy regionu przedstawią 

Jan Budzyński i Wojciech Bosak

Degustacja:

’13 Souvignon Blanc

 ’11 Tokaj Harszlevelu

‘10 Tokaji Furmint Istenhegy

‘11 Tokaji Furmint Uragya

‘11 Jano Couvee

 

 

NIEDZIELA  13:30 – sala Budapeszt A

Marta Wille-Baumkauf i jej tokaje z winnicy Pendits

Na spotkanie z niezwykła osobą Marty, jej niezwykłymi winami i niezwykłą historią winnicy, świetnie ilustrującą winiarskie powinowactwa między Tokajem a  Małopolską, zapraszają Paweł Woźniak z Krakow Slow Wine i Kuba Janicki

krakoslowwines.pl/

 

NIEDZIELA 15:30 – sala Praga B

Polska nalewką silna

O dolach i niedolach polskiego nalewkarza opowiedzą – wraz z degustacją – Karol Majewski oraz Hieronim Błażejak

 

NIEDZIELA 16:30 – sala Budapeszt A

Winiarska Europa mniej znana - Mołdawia  i Słowenia

Sześć win z dwóch słabo rozpoznanych w Polsce, a bardzo obiecujących winiarsko krajów przedstawi redaktor Czasu Wina Artur Boruta.

 

Laboratoria Smaku

Sekcja JEŚĆ

SOBOTA

 

Sobota 13:30 – sala Praga A

Chleba naszego powszedniego

Piekarnia Piskorków i Piotrek Chruścicki

 

Sobota  14:30 – Budapeszt B

Eksperymenty kulinarne dla dzieci, uczące otwartości na zmieniający się świat

Dorota Minta

 

Sobota 15:30 – sala Praga A

Mangalica – kudłate świnie w Polsce i na Węgrzech

Marcin Lorek, Olga Rendek (presidium Slow Food Mangalica - Węgry)

 

Sobota 17:30 – sala Budapeszt B

Polskie zboża

Małgosia Minta

 

NIEDZIELA

 

Niedziela 10:30 – sala Praga A

Śniadania od Wiednia po Wilno przez Warszawę

Małgosia Minta

 

Niedziela 12:30 – sala Budapeszt B

Od zielonego ziarna do filiżanki czarnej – wszystko o kawie

Filip Bartelak www.coffeeproficiency.com

 

Niedziela 14:30 – sala Praga A

Sery w Europie Środkowej – zapomniana różnorodność

Jacek Szklarek

 

Niedziela  15:30 – Budapeszt B

Stare odmiany polskich jabłoni

Jarek Pająkowski (Towarzystwo Przyjaciół Dolnej Wisły, Convivium Gruczno)

 

GOTUJE SIĘ!

Pokazy kulinarne

Udział w każdym pokazie po wcześniejszym zgłoszeniu się i wniesieniu opłaty w wysokości 25 PLN; w każdym laboratorium bierze udział około 25 osób. Zgłoszenia: laboratoria@terramadre.pl

 

SOBOTA – wszystkie w Sali Budapeszt C

 

Sobota 12:30

Polska wołowina kulinarna

Adam Chrząstowski (szef kuchni restauracji Ed Red)

 

Sobota 13:30

Gęsina na Świętego Marcina w technice sous vide

Dominik Narloch (szef kuchni restauracji Hugo), Marek Gąsiorowski (Slow Food Convivium Wielkopolska)

 

Sobota 14:30

Od nosa do ogona

Aleksander Baron (szef kuchni restauracji Solec 44)

 

Sobota 15:30

Śledziożercy

Mariusz Siwak (szef kuchni w restauracji Park Hotel), Andrzej Buławski (Slow Food Convivium Szczecin)

 

Sobota 16:30

Rzymskie primi piatti

Bartek Kieżun – Krakowski Makaroniarz

 

 

NIEDZIELA - – wszystkie w Sali Budapeszt C

 

Niedziela 12:30

Wszystko o burgerach i frytkach

Załoga Streat Slow Food oraz M22

 

Niedziela 13:30

Grill  jako sztuka

Paweł Portoyan, Armenia

 

Niedziela 14:30

Polskie ryby słodkowodne w szybkim przygotowaniu

Bartosz Budnik (szef kuchni Restauracji Romantyczna)

 

Niedziela 15:30

Oswajanie dziczyzny

Rafał Kopicki (szef kuchni restauracji Inspiracja w Pałacu Kościeszy)

 

ROZMOWY PRZY STOLE O STOLE

Udział bezpłatny

 

Sobota 11:30 - Sala Budapeszt C

Natura kuchni polskiej – z Wojciechem Modest Amaro (Atelier Amaro) rozmawia Jacek Szklarek

 

 

NIEDZIELA - Sala Budapeszt C

 

Niedziela 11:30

Koncept polskiej gastronomii i jej meandry – z Leszkiem Likusem (Holding Liwa)rozmawia Jacek Szklarek

 

Niedziela 12:30 – Sala Praga A

Jedzenie jako nowy seks - Aga Kozak i Kuba Janicki

 

Niedziela 16:30 - Sala Budapeszt C

Dlaczego i za co kocham Galicję  - Robert Makłowicz w rozmowie z Jackiem Szklarkiem

 

Serdecznie zapraszamy!