Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. (właściciel i operator EXPO Kraków) poszukuje na praktyki w lipcu i sierpniu 2015 dyspozycyjnych osób płynnie posługujących się językiem polskim, z komunikatywnym angielskim.

 

Do głównych obowiązków będzie należało:

- tworzenie, aktualizacja i organizacja baz danych;

- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, wystawcami i zwiedzającymi;

- działania promocyjne związane z realizacją imprez (m.in. pisanie krótkich tekstów informacyjnych);

- doraźna pomoc w pracach działu Sprzedaży i Wynajmu EXPO Kraków.

 

Nasze wymagania:

Komunikatywny język angielski* w mowie i piśmie, dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 10:00-16:00 (min. 3 h dziennie).

*Praca głównie w języku polskim, rzadko konieczność udzielenia podstawowych informacji w języku angielskim.

 

Oferujemy:

Umowę o praktyki na miesiąc, pracę przy rozwijających się międzynarodowych projektach w pozytywnej atmosferze, możliwość zdobycia doświadczenia w branży spotkań i organizacji eventów.

Ponadto istnieje możliwość aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach realizowanych w EXPO Kraków w terminie odbywania praktyk.

 

Lokalizacja: siedziba firmy Targi w Krakowie, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 w Krakowie.

 

Zgłoszenia (CV wraz z zadeklarowaniem wstępnej dyspozycyjności), prosimy kierować na adres: Wirtel@targi.krakow.pl do 30 czerwca 2015.

Z góry dziękując za zainteresowanie naszą ofertą, równocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami do trzech dni po otrzymaniu zgłoszenia.