Zapraszamy wszystkich Państwa na wydarzenia organizowane w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiekcie, zlokalizowanym w jednym z najpiękniejszych polskich miast, w Krakowie, przy ulicy Galicyjskiej 9 (przecznica od ul. Centralnej)! Bez względu na to, jaki event odbywa się aktualnie w EXPO Kraków, chcemy, aby nasi Goście czuli się tutaj dobrze.

Pośród rozmaitych imprez realizowanych w naszym obiekcie, każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego i inspirującego. W naszym kalendarzu znajdują się najważniejsze wydarzenia branżowe, spotkania biznesowe i szkolenia, ale także jedyne w swoim rodzaju imprezy rozrywkowe.

Wspólnie będziemy tworzyć przestrzeń biznesowo-rozrywkową, gdzie zaangażowanie, pasja i profesjonalizm codziennie będą miały okazję spotykać się z kolejnymi wyzwaniami. Chcemy, żeby EXPO Kraków stało się również miejscem codziennych spotkań podczas koncertów, pokazów mody czy wyjątkowych zawodów.

Mamy nadzieję, że szybko uda nam się zaskoczyć Państwa nie tylko poziomem realizacji wydarzeń, takich jak branżowe targi, konferencje, firmowe bankiety i prezentacje produktowe, ale nasz obiekt będzie można również wspominać jako miejsce niecodziennych wrażeń wywołanych emocjami towarzyszącymi festiwalom, spektaklom oraz rozmaitym widowiskom.

Wierzymy, że nasza gościnność i profesjonalizm sprawią, że będziecie Państwo chcieli tutaj wrócić, jako goście organizowanych w EXPO Kraków wydarzeń.

Najbliższe imprezy w EXPO Kraków >>