Właścicielem i operatorem EXPO Kraków są Targi w Krakowie.

Firma obecna od blisko dwudziestu lat w branży targowo-kongresowej  jest dziś największym na południu kraju oraz czołowym w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Międzynarodowa gwarancja jakości

W czerwcu 2011 roku Targi w Krakowie zostały przyjęte do grona członków Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszającego  wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych.  Bycie członkiem UFI to dla nas coś więcej niż prestiż. To ważny czynnik wyróżniający i gwarancja najwyższej jakości organizowanych przez nas przedsięwzięć targowych. Jesteśmy również dumni z faktu, iż niezależne raporty CENTREXu – Związku Międzynarodowych Statystyk Targowych – wskazują, że należymy do jednych z najlepiej zarządzanych ośrodków targowych w Polsce.

Nie tylko targi

Targi w Krakowie to także profesjonalny organizator międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów, stanowiących forum wymiany myśli naukowej między fachowcami danej branży. Jako jedna z niewielu polskich firm jesteśmy członkiem ICCA (International Congress and Convention Association), zrzeszającego największych organizatorów kongresów i konferencji na świecie.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w dziedzinie organizacji spotkań mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie dla Państwa nie tylko satysfakcjonująca, ale także zdejmie z Państwa część obowiązków związanych z organizacją Państwa projektu.

więcej informacji na: www.targi.krakow.pl